Ogloszenia Szkolne 5/18/2017

Drodzy rodzice,
Ze względu na brak obecności, zebranie rodziców zostało przełożone na 20-go Maja i się rozpocznie punktualnie o godzinie 10:15 am. Ze wzgledu na renowacje sali gimnastycznej i przygotowan do uroczystej akademi na zakonczenia roku szkolnego, spotkanie rodzicow odbedzie sie w szkolnej bibliotece (w klasie przedszkolnej pani Ani). Spotkanie zakończy sie dokladnie o godzinie 11:30 am. po czym wszyscy rodzice są zaproszeni na uroczysta akademie zakończenie roku szkolnego w stołówce szkolnej.
Ostatni dzień szkoły jest 20 Maja, zajęcia w tym dniu rozpoczynamy o stałej godzinie, uczniowie spotkają się po raz ostatni w swoich klasach z nauczycielami, gdzie zostaną wręczone im świadectwa ukończenia danej klasy. O godzinie 11:30 pm rozpoczniemy akademię w stolowce szkolnej. Po krótkiej części artystycznej przedstawionej przez nasze dzieci i rozdaniu dyplomów 7-ej klasie przewidujemy skromny poczęstunek, dlatego też prosimy rodziców o przyniesienie w tym dniu ciast i innych smakołyków, jak również prosimy o pomoc w posprzątaniu szkoły po uroczystości.
Podczas naszego ostatniego spotkania w tym roku szkolnym będziecie Państwo mogli zarejestrować dzieci do szkoły na nowy rok szkolny i zwrócić podręczniki szkolne (tj. tylko czytanki, ćwiczenia są własnością ucznia). Rejestracje w zalaczniku.
Przypominamy, że można zakupić bilety na Polskie Dni w Lake Compounce, które odbędą się w tym roku 10 i 11 czerwca. Bilety do zakupienia od zarządu szkoły.
Prosimy o jak najszybsze uregulowanie zaległych opłat za szkołę w celu uniknięcia dodatkowej karnej opłaty za spóźnienie. Pytania i opłaty prosimy kierować do Skarbnika szkoły Ani Wojnilo.
Serdecznie zapraszamy naszych uczniów z całymi rodzinami na Szkolny Piknik, który odbędzie się 21 Maja o godzinie 1:00 pm w Northwest Park, 448 Tolland Trpk w Manchester. Uczestników pikniku prosimy o przyniesienie ulubionego dania. Lista zapisów na dania i niezbędne rzeczy jest dostępna u Zarządu. Prosimy o zapisy!!! Wszystkie dzieci z naszej szkoły muszą obowiązkowo być ubrane w czerwone koszulki szkolne. Jest to wymagane, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym dzieciom i ich identyfikację. Przypominamy, że wszystkie dzieci muszą być pod opieką rodziców w ciągu całej imprezy, a także na placu zabaw. Szkolny piknik jest imprezą bezalkoholową; prosimy także o nieprzyprowadzanie psów do parku.

Asha J. Lassen
President and Executive Director
Hartford Polish Saturday School, Inc.
P.O. Box 260572
Hartford, CT 06126
860.817.0368 mobile