Akademia z Okazji Odzyskania Niepodległości/Polish Independence Day “Akademia” 2017

Akademia z okazji Odzyskania Niepodległości rozpoczęła się jak co roku specjalną msza w kościele świętego Cyryla i Metodego po czym wszyscy zaproszeni goście, harcerze, weterani, panie z Korpusu i członkowie polski szkoły przeszli na uroczysta akademie która odbyła się w polskim domu narodowym.
Nasza szkoła, która w tym roku obchodzi 80 lecie popisała się wspaniałym programem artystycznym. Dzieci z każdej klasy uczestniczyły w przygotowaniach i próbach na tą tak wazna akademię, i ta ciężka praca była widoczna podczas występu na scenie Polskiego Domu i była wynagrodzona gorącymi brawami wszystkich tam zgromadzonych widzów( po przedstawieniu dzieci zostały wynagrodzone pizzę).  Serdecznie dziękujemy Pani Danusi, Pani Bogusi i Pani Kasi za pracę z dziećmi i przygotowanie wspaniałego programu a takze zarzadowi za zakop pizzy.  Dziękujemy serdecznie rodzicom za tak liczebne uczestnictwo w naszej academy.

Nasza szkoła naprawdę może się pochwalić wspaniałym występem w tym roku!

Zdjecia na stronie internetowej FaceBook

A oto lista dzieci ktore uczestniczyly w akademi:

Przedszkole: Nauczyciel Renata Chmura, Alicja Chmura, Dawid Gawek

Zerowka: Nauczyciel Emilia Gawek, Jonathan Dragonetti, Antoni Krzemień, Maya Sejdor, Łukasz Szupryczynski, Katherine Simpson

Klasa 1: Nauczyciel Emilia Zaguła, Daniel Cruz, Ala Grabarczyk, Michael Jagiełło, Nadia Koniatowska, Gabriel Rejmin, Anabelle Stefański, Alexandra Tomczyk

Klasa 1.5: Dyr. pedagogiczny Anna Smerdel-Ramoya

Klasa 2: Nauczyciel Joanna Ostrowska, Bianca Morawska, Dominik Salamucha, James Sejdor, Daria Śliwowski, Sabina Urbańska

Klasa 3: Nauczyciel Barbara Omilanowski, Izabella Panek, Izabella Ramoya

Klasa 4:Nauczyciel Kinga Jastrzębska-Krzemień, Klaudia Beatty, Zuza Lasek, Klaudia Panek, Maja Tomczyk, Julek Tumiński

Klasa 5: Nauczyciel Bogusława Kucharczyk, Karina Beatty, Alexander Kosior

Klasa 6: Nauczyciel Katarzyna Brodowicz, Mateusz Żelazny

Klasa 7: Nauczyciel Danuta Krajewska, Thomas Brodowicz, Robert Gwara, Andzelika Malska, Wiktoria Ptak, Janelle Stefański, Daniel Tumiński, Paulina Żelazny